субота, 28 червня 2014 р.

Квіти, квіти, квіти...

На ніч - трохи краси...
Крапочки, квіточки і вирізалки

Вітаю!
 Ще одна листівка "З днем народження!"
Цього разу у хід пішов ще один зошит- вирізала метелика,у якості підложки - дизайнерський  папір  з квіточками та папір із коробки з-під печива, який затонувала чорнилом трьох кольорів  ("studio g"). Ну і, звісно, штампик з написом.

http://stampomania-challenge.blogspot.com/2014/06/blog-post_15.html?showComment=1402936092674#c4934233828340063779

Вирізалки із кругами

Мої вітання суботнього ранку!

Захотілось знову поекспериментувати із обкладинками із викотристаних  зошитів. Благо, цього добра у мене вистачає в кінці навчального року. Дякуючи своїм учням, які люблять все яскраве і цікаве ( іноді, крім навчання) . а особливо математики), я маю цілу купу гарненького нескрапового скрап матеріалу. Якщо  найде натхнення і завирує фантазія, то можна отримати цілком гарний результат. Отож  на цей раз згодились обкладинки з ведмедиком, подарунками, кульками  та квітами.  А ще виготовила підложку із картону та обгорткового паперу з кругами польського виробництва  ( зошити наші рідні) способом "сендвіча" з праскою , - і вийшла отакенька листівочка "З Днем народження)" ( напис - штампик) для закоханих у ведмедиків і повітряні кульки. Як кому. а мені сподобалась - позитивна. Хоч сама себе похвалю. 
середа, 25 червня 2014 р.

Квіточки з горошком

Вітаю!
Давненько я листівок не творила! А сьогодні зранку, випивши чашку кави, відразу взялась до своїх паперових запасів і знайшла те, що мені підняло настрій -  квіточки з горошком, схоже на ситець. Благо, нікого нема. Тишина - можна творити!
 Ось що з того вийшло.


 
вівторок, 24 червня 2014 р.

Продовження квіткової теми

 Продовжую квіткову  тему.
 Просто гарний бур'янчик. Назви не знаю))) Він тут у різних ракурсах. Довелось сидіти на бордюрі, щоб сфоткати цю квітку. Правда, красива? А на неї ніхто й уваги не звертає...
це я знайшла у траві. Ну, зовсім непримітні...
http://littlefun-by-d.blogspot.com/2014/06/zoom.html

 А ще трошки смугастого позитиву - "Три в одному". Якщо ви уважні, то побачите на цій світлтні три смугастих об'єкти: кросівки "Адідас", біла лавка ( її дошки утворюють смуги, як і ніжки, зрештою), і... смугастий , вибачте, смітник з вертикальними смугами))) Ну і ще одна смугаста світлина - східці)))

Макро-квіткова краса

Поки Артемчик катався на велосипеді, я освоювала  територію  з фотоапаратом. Здавалося б, нічого цікавого. Але потім побачила непримітну конюшину і коробочки невідомої мені квітки. Здається, це саме те, що я шукала!

 
  Прогулянка була згодом, а перед тим ми були у центрі міста, і там мені в око впали оці маленькі братки(анютині очка). Їх росло багато-багато  біля дитячого супермаркету "Країна дитинства". Цікавий сорт, розміри- набагато менші, ніж я звикла бачити. Ну такі вони гарнюні, що я не втрималась. Не знаю, що думали про мене перехожі, коли я мало не на колінах у центрі міста "повзала" по клумбі, але світлини, здається, вдались. Ну і ще трохи смужок))) Хто жив за часів РС, той впізнає совкову штору. Трохи "причесала", "підмалювала" - і ще так нічого)))
 Ну. напевно, із смужками пора зав'язувати!


понеділок, 23 червня 2014 р.