пʼятниця, 2 серпня 2013 р.

Нові закладинки

http://scrapmagik-shop.blogspot.ru/2013/07/blog-post.html


Ну не можу я не витинати, тож знову витинаю закладинки. Тішить, що є ще люди, котрі читають справжні. друковані книжки. Ось ці з останніх. Хто ще не знає, як я це роболю? Просто витинаю ножицями  із паперу для друку А4 (добре, що асортимент кольорів тепер великий), потім ламіную і знову вирізаю. Узори не малюю, а ріжу так би сказати, як серце підказує.  Зручні в користуванні, довговічні, ажурні. неповторні...

А тепер - окремо:


14 коментарів:

 1. Гарненькі такі закладки!
  Планую написати пост про читання і втягнути Вас у розмову ;-) Тільки розгребусь з фотографіями :-)))

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже класні закладки!
  ...я люблю читати книги:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую Людочко! Я теж люблю. Але що найбільше часу для читання улюблених книг лище на шкільних канікулах і у відпустці)))

   Видалити
 3. ШЕДЕВРЫ!!!!! необыкновенно!!! Попробую тоже!!!:-)) Галя, а листок при вырезании складываете вдвое? А когда уже с ламинатом, то как режете? Спасибо за чудесные примеры!!!-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, лист складываю вдвое. Вырезаю, потом утюжком горячим разгладить и вк нижку (под пресс). Когда после заламинирую ( я много навытына( на лист А4 штук 6 или больше), ножницами легко по краю вырезаю ( оставляю где-то 2 мм.). режется хорошо Пробуйте. Захватывает!

   Видалити
  2. Обязательно попробую!!! Спасибо, Галя!!! У Вас получается орнамент скандинавского характера немного.... А ламинат режете тоже ножницами, или ножом на доске?

   Видалити
  3. Ножницами. Он режется легко. Мягкий , но прочный.

   Видалити
  4. Некоторые элементы иногада вырезаю без складывания (на последнем фото)

   Видалити
 4. Восхитительные закладки, красивейший ажур и такая кропотливая работа! Спасибо, что творите вместе с нами. С уважением, ScrapMagic.

  ВідповістиВидалити
 5. Вони і справді неповторні! Чудова ідея, мені дуже сподобались! Дякуємо за участь в завданні від ScrapMagic.

  ВідповістиВидалити