середа, 4 грудня 2013 р.

Новорічні листівки Із старої скриньки

Не за горами - Новий рік. І ясно, що всі , хто любить робити листівки власноруч і дарувати їх близьким, рідним , друзям, завантажені  цією приємною роботою -творенням своїх шедеврів. А я пропоную вам на хвильку відірватись, і пошурхотіти у своїх комодах, тумбочках, до яких ви роками не заглядали - зробити їх ревізію, а при тім і щось віднайти, ну, приміром старі новорічні листівки, яким найменше років 20, а то й більше. Я поки що ревізувала один ящичок і знайшла ось ці листівки. Показую. А ви теж , дорогі мої, похваліться своїми знахідками. Гадаю, буде цікаво.

Художник Г.О. Горобієвська, "Мистецтво", 1986 рік

Художник Л. Похитонова, М-во связи СССР, 1988

"Советский художник", Москва. 1968

Фотокомпозиція И. Дергілева, Минсвязи СССР. 1988

Фотокомпозиція И. Дергілева, Минсвязи СССР. 1990

До слова, І. Дергілев у радянські часи був автором величезної кількості поштових листівок, зокрема з квітковими композиціями . Маю велику колекцію його листівок.

2 коментарі:

  1. В мене є багато листівок тодішніх))),бо я колись їх колекціонувала.Можна було б і справді трошки показати,якщо комусь буде цікаво:)Подумаю над цим:)

    ВідповістиВидалити
  2. Людо, викладай! У мене ще десь мають бути. Пошукаю. Тут навіть іноді можна знайти досить цікаві композиції.
    А взагалі я колекціонувала листівки з видами міст і композиціями з квітів (букети, ікебана тощо). Маю дуууже багато - ціла антресоль!

    ВідповістиВидалити