субота, 17 листопада 2012 р.

Ангел, що малює

Ангел, що малює
Починаю реалізовувати свою мрію про різдвяну серію витинанок. Дорогі мої читачі. хочу від вас критики, відгуків. чесних і об'єктивних)). Не ображатимусь)). Читайте і дивіться за  посиланням.

8 коментарів:

 1. Сама витинанка гарна, але я б взяла інший папір за основу - або з глітером, або звичайний, але більш цупкіший (бо виглядає, що вирізали із звичаного кольорового паперу)

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую, Оленко за поради. Я вритинаю із звичайного кольорового паперу але кращої якості. Не знаю, що таке папір з глітером, - зараз буду читати. Якщо не важко, переглянь, будь ласка мої витинанки інші там же у блозі Lelitka.te.ua. Мені важлива твоя думка. І ще одне, як оформляти порадиш готові витинанки. Я поки що їх зберігаю у файлах. А також я десь читала, що приклеюють не повністю, а так лише щоб трималась (ну, тоді, напевне, під скло?), щоб дихала вона.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. http://lelitka.te.ua/metelyky-kvity-ptahy/ дуже сподобались ці витинанки. Молодчинка.

   Видалити
 3. Так. знайшла . що таке глітер. Зрозуміло.
  Моя основа - це папір для креслення. Я щось, чесно кажучи, не здогадалась, що основу можна іншу. Мабуть, тому. що витинанка - велика - на А4 або А3,. якщо на А; - то мале поле лишається. не знаю, чи є більшого формату папір (маю на увазі під основу)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. У нас в арткрамничках продається просто папір такий формату А4 різної щільності, і він так не морщиться. Деякі роблю як листівки, а деякі просто клеї на дзеркала, чи на вікна (на двосотронній скотч клеїла на дзеркало. але потім важко акуратно відірвати), а якщо на основу - то на клей паско

   Видалити
 4. Какая красота!
  Только у Вас узнала,что это такое и поразилась красоте витинанок!
  Боюсь даже подумать,как же это трудоемко!
  Поразительная работа.
  Хочу предложить Вам,Галина,наградку.Вам и Вашему молодому блогу.
  Заглядывайте,забирайте картинку:
  http://worldopen-ok.blogspot.com/2012/11/blog-post_1840.html
  Спасибо.

  ВідповістиВидалити
 5. Лена! Спасибо большое З а теплые слова и за наградку))

  ВідповістиВидалити