четвер, 7 липня 2016 р.

Фотопривіт з літа

Усім привіт з літа. Літо. щоправда вже у розпалі. А я , нарешті добралася до своєї творчої блогохатки. Давненько тут не була. А , виявляється. не всі поїхали відпочивати. Ще й новини на моїх улюблених блогах є.  Маю і я чим поділитися- новеньке з моїх літніх світлин, а саме під час подорожі Закарпаттям.
Яке міцне коріння у цього могутнього дерева. Воно зі всіх сил тримається за ЗЕМЛЮ. Вона надає йому сил. як і кожному з нас.
 Цю світлину я зробила у заповіднику Синевир. Серед буйної літньої зелені - ця краплинка сонця! саме на неї акцентується увага подорожуючого  луками і полонинами.Ну.,і, нарешті, фотопроект від "Синьої груші" - фото букви Г. Цих симпатичних гусей я сфотографувала під час подорожі у Закарпаття. а саме -- в Колочаву. Вони знаходяться у на території єврейського комплексу у скансені "Старе село". Ці вижили. Адже у п'ятницю перед єврейським святом Шабат по селу ходив спеціальний різник. який різав тих гусей - сокиркою відтинав ім голови, причому це потрібно було зробити за один раз.

Шабатні гуси8 коментарів:

 1. Ой-ой, какая грустная гусиная история!
  Спасибо за участие в задании "Синей груши"

  ВідповістиВидалити
 2. Спасибо за участие от блога "...precious memories".

  ВідповістиВидалити
 3. Да, какая сила и мощь у нашей земли! Отличное фото! Спасибо от клуба Бумажное вдохновение!

  ВідповістиВидалити