неділя, 22 червня 2014 р.

Штучка з кришечок для зберігання мереживаШтучка для мережива... так я охрестила це чудо, на яке пішло 6 кришечок від пластикових пляшок, дві використані дерев'яні котушки з ниток, дерев'яні намистини і кільця, шматочок лляного жовтого і вузького білого мережива із "дореволюційних" запасів, квіточки, сплетені моїми руцями із вовняних ниток, а ще дві куповані квіточки. Після того, як я зчепила докупи усі ці нехитрі запчастини, задекупажила їх улюбленою серветкою з маками (їх там не особливо видно), загрунтувавши вперед акриловою білою фарбою. ну, а далі... 
 Отаке чудо вийшло. Цілком жіноча штучка, якщо жінка має справу із рукоділлям. І, здається, цілком "Бохо", бо там набохано все, що бачила. Поки що це рукодільне творіння із плетеними елементами підвішене на ікебані по-українськи. Але на ньому вже встигла намотати мереживо. Треба би ще парочку таких пристосувань зробити. Кришечок би підзбирати)))

http://4dekor.blogspot.ru/2014/06/blog-post.html


http://altered-art.blogspot.com/2014/06/39.html


 http://talya-club.blogspot.com/2014/06/blog-post_16.html


6 коментарів:

 1. Симпатичная штучка получилась. Ей в компанию просится та Тильда, что отражается в зеркале.
  Спасибо за участие в задании 4Dekor и подаренное хорошее настроение от прочтения - особенно понравилось про "набохано" и "икебана по-украински" :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибо, Наташа:) А Тильда не совсем Тильда - она вязаная и без ног)))

   Видалити
 2. "Набохано" - и правда отлично сказано, надо взять на заметку) Точно отражает суть стиля))) Спасибо от 4Dekor!

  ВідповістиВидалити
 3. Классная и полезная штучка! Надо взять на заметку). Спасибо от 4Декор, что с нами творите!!

  ВідповістиВидалити